תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י עדי ב - 09/01/2018 00:14:47

שלום רב, שמי עדי אני בת 24, יש לי ולאבי עסק כבר כמעט שנתיים, העסק מאוד מאוד אינטסיבי, (מסעדה), ואני מטבעי בן אדם לחוץ והיסטרי, ולאחרונה אני בחוסר של כוח אדם בעסק והמון נופל עליי.. אני מרגישה קורסת, שהגוף והנפש לא עומדים בלחץ... אני בלחץ תמידי , משתדלת ממש ממש לעבוד על זה הבריאות הפיזית והנפשית לא שווה שום הון בעולם, איך אני יכולה להיות יותר רגועה?להוריד מהלחץ.. אני צעירה ויש לנו היסטוריה רפואית לא משהו במשפחה ולא הייתי רוצה להקדים את הגנטיקה 😩
    תודה...

תשובה: לחץ נפשי תמידי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/01/2018 11:05:37

שלום עדי.
    אני מבינה כיצד עבודה בעסק אינטנסיבי יכולה לעורר רמות לחץ גבוהות, אך מנסיוני, מצבים אלו קשורים בדרך כלל גם בגורמים פנימיים, במיוחד כאשר את מתארת את עצמך כאדם היסטרי באופן כללי. גורמים אלו נוטם להיות קשורים להיבטים אישיותיים (פרפקציוניזם, קושי בהצבת גבולות וכד') ובדינמיקות משפחתיות (למשל, רצון להקל על בני המשפחה ולא לאכזב אותם). בהתאם, אני חושבת שכדאי לפנות אל טיפול פסיכולוגי שיסייע לך לזהות את גורמי העומק ללחץ היתר. בתוך טיפול ניתן לזהות דפוסי התנהגות, רגש וחשיבה אשר מייצרים לחץ וכך למתן את תחושת הלחץ, לסייע בבניית אורך חיים בריא יותר ולהביא להקלה משמעותית.
    את אכן צעירה, ובמובן זה יש לך הזדמנות מצוינת לבסס יכולות והכרות עצמית שיסייעו לך רגשית ותעסוקתית.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

פז חיט

פז חיט

כפר סבא
דליה שלום

דליה שלום

יקנעם עילית
עדי דוידסון

עדי דוידסון

תל אביב - יפו
נדב כרמון