תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 06/01/2018 07:35:14

שבת שלום ליטל.
    אני מצטערת על ריבוי השאלות שכתבתי בזמן האחרון אבל אשמח מאוד להתייעץ איתך בפורום לגבי החרדה שלא מפסיקה לי. מאז שהתחלתי לקחת משאף כל יום ויש לי מחלה כרונית ברונכיטיס כרוני אני כל הזמן עם תחושה של חרדה שחס וחלילה יקרה לי משהו. כמו שכתבתי לך הרופאה לא רצתה לשלוח אותי לעזרה ולא נתנה לי כדור הרגעה למרות שביקשתי ממנה. אני מנסה כמה שיותר להתגבר על החרדה ולעשות את מה שהצעת לי וזה מצד אחד די עוזר מצד שני אני קמה בבוקר עם תחושה של חרדה שאין לי חמצן ועצם המחשבה מפחידה אותי למרות שמצד שני אני מתפקדת רגיל והכל בסדר אבל עצם המחשבה החרדתית הזאת שלא מפסיקה לי מפריעה לי. יכול להיות שזה באמת מחשבה פסיכולוגית אבל אני אסביר לך אני איבדתי את חברה הכי טובה שלי שהלכה לעולמה בגלל בעיה בנשימה בין היתר ואני מפחדת שיקרה לי את מה שקרה לה חס וחלילה. אשמח להתייעץ איתך מבחינה מעשית בנוסף לנשימות שהצעת לי שאני מיישמת את זה ובכלל את מה שהצעת לי איך אני יכולה לחזור לרינת השמחה והחיונית ולהסיח את הדעת מהמחשבה החרדתית הזאת במיוחד אחרי מה שקרה לחברה שלי ז"ל אני רוצה לחזור לשמחה לחיוניות אני ממש אשמח לעצה אפילו קטנה איך לחזור לחיים שמחים ומאושרים לקום כל בוקר עם הרגשה טובה ולהסיח את הדעת מהחרדות הנוראיות האלה בנוסף למה שכתבת לי. אני פשוט רוצה לחזור לחיים הרגילים ולמצב רוח טוב. תודה ליטל ומאחלת לך שבת נפלאה ושבוע נפלא.

אנשי מקצוע ומכונים

יובל קורן

יובל קורן

חיפה
עליסה הראל

עליסה הראל

נס ציונה
איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
עדנה מן

עדנה מן