תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 02/09/2017 17:19:51

שלום סיון,אשמח אם תוכלי לתת לי טיפ פעולה מעשית לא בשביל טיפול אבל אני צריכה עצה דחופה לא רק לגבי טיפול פסיכולוגי למרות שזה פורום של טיפול פסיכולוגי אבל אני גרה אם ההורים ואימא שלי עצבנית מתפרצת מכעס כל דבר קטן מדליק אותי ומעצבן אותי בעקבות מצבו של אבא שלי אני לא יכולה להתגבר על העצבים שלי ורציתי לשאול ואשמח מאוד את תעשי לי ממש טובה עם תוכלי לייעץ לי מיידית איך להירגע מעצבים ברגע שזה קורה כי אני עונה וצועקת מהר ובא לי ממש לקלל לא נעים לי להגיד את זה אבל הלב שלי פועם ואני ממש מתעצבנת מכל מה שקורה במשפחה אשמח לעצה מיידית מה לעשות שזה קורה איך להירגע מכל הסיטואציה ללא טיפול כרגע פעולה קטנה שאני יכולה לעשות עקב המצב המשפחתי שתרים לי את האנרגיה ותוציא אותי מכל הכעס ועצבים האלה את ממש תשמחי אותי עם תתני לי עצה לפעולה שתרגיע אותי בזמן שזה קורה באופן מיידי תודה רבה מכל הלב

תשובה: עצבים חזקים בעקבות המצב הגרוע של אבא שלי
    נכתב ע"י סיון סובול ב - 05/09/2017 15:15:23

שלום רינת,

אני שומעת את המצוקה שאת נמצאת בה ומבינה שאת מאוד רוצה שבפעולה אחת תוכלי להרגע ולהתמודד עם הכעס. ניתן להמליץ על לקיחת נשימה עמוקה, הליכה לחדרך להירגע או יציאה לטיול מחוץ לבית כדי להתאוורר ולתת לתחושות להתמתן. מעבר לכך, לצערי במצבים מורכבים ואמוציונליים כגון מה שאת מתארת לעיתים פעולות פשוטות אינן מספיקות ונדרשת עזרה מקצועית. מציעה לא להסס ולפנות לעזרה כזו.

בהצלחה,
    סיון

אנשי מקצוע ומכונים

איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו