תפריט נגישות

זוגיות מאושרת: המדריך המלא ליצירת קרבה רגשית ואינטימית

  • מחברת הספר ילנה גלוזמן – מטפלת ומדריכה בטיפול זוגי ומשפחתי, פיתחה שיטה ייחודית ליצירת קרבה רגשית בשם EED (Emotional Closeness Education). התרגילים בספר, דוגמאות מהקליניקה והמלצותיה של המחברת יסייעו לכם ליצור מרחב בטוח מלא הרמוניה שבו כל אחד מבני הזוג ירגיש נאהב, משמעותי, מובן – מרחב של זוגיות בריאה ומאושרת. בספר מתואר גם נסיונם של מומחים אחרים, המתמקצעים בתחומים הקשורים לנושא, כדוגמת: פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, סקסולוגיה, רפואה מערבית וסינית, פרקטיקות טאואיסטיות, אנתרופולוגיה ותאולוגיה.

    ספר זה מיועד למטפלים זוגיים ולקהל רחב, אלה המשתוקקים לשפר את מערכות היחסים שלהם עם בן/בת זוגם ולפתח קרבה רגשית ואינטימית.

על המחברת - ילנה גלוזמן

מטפלת ומדריכה בטיפול זוגי ומשפחתי, מרצה, מתראיינת בערוצי תקשורת שונים בארץ ובחו"ל. מקבלת בקליניקה הפרטית שלה באשדוד. את התואר הראשון שלה בלימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה סיימה באוניברסיטת בן גוריון, ואת התואר השני בפסיכולוגיה חינוכית יישומית – ייעץ חינוכי בNortheastern University (בבוסטון). למעלה מ-20 שנה עובדת עם זוגות ומשפחות. מתמחה בעבודה עם אנשים נפגעי טראומה (PTSD), מטפלת EMDR מוסמכת. חברה באגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי, חברה בעמותה ישראלית ואגודה אירופאית לטיפול EMDR.

החל מראשית הקריירה שלה כיועצת חינוכית בבתי ספר יסודיים ותיכונים, ייחסה משמעות רבה להשפעה שקיימת להורים (כמו גם לטיב הזוגיות שלהם) על התפתחותו התקינה של הילד והצלחותיו בתחום הלימודי והחברתי. במשך 17 שנים עבדה במסגרות ציבוריות (משרד החינוך, מרכז הורים מתבגרים, תחנות לטיפול משפחתי, ת.ל.ם). בשנת 2017 יצא לראשונה ספרה של ילנה גלוזמן, "משפחה אוהבת: המדריך ליצירת קרבה רגשית" ברוסיה. בו הציגה גלוזמן לראשונה את שיטת ה-EED הייחודית שפיתחה (Emotional Closeness Education – שיטה ליצירת קרבה רגשית במשפחה). הספר נחל להצלחה מידית וזכה לשבחים של קוראים ופסיכולוגים רבים. תורגם לשפה העברית והאנגלית ונמכר עד היום בישראל, ארה"ב, אנגליה, אוסטרליה, מדינות חבר העמים וכו'. שיטת EED של ילנה גלוזמן עוזרת ליצור מרחב נעים ובריא עבור כל בני משפחה. מרחב, בו כל אחד מרגיש חשוב, אהוב ונחוץ. מרחב בו לומדים לבטוח זה בזה, לתמוך, ולהקשיב אחד לשני.

לרכישת הספר - הוצאה עצמית