תפריט נגישות

מיניות בלב פתוח: אינטימיות, סודות ואמון

  • מיניות בלב פתוח מבקש להחיות את התשוקה המינית ולהגשים את המשאלה שנוכל לחיות בשלום עם עצמנו ועם גופנו ולהיות נאהבים בגוף, בנפש ובחיבור בין השניים. זהו צורך אשר פוגש פחדים, אכזבות, דחיות ופגיעות, אך גם תקווה ואמונה עמוקה ביכולת של הגוף המיני להחיות את עצמו, להשיב מיניות לקשרים שנגדעו, להשיב מיניות למרחבים שיָבשו, ל השיב אינטימיות מינית גם כאשר נראה שהדלת אליה סגורה. הבושה, זו שהחלה בגירוש מגן עדן ונמצאת בכל בית, בכל תרבות, אחראית לרוב קשיינו: בושה להעז לבקש מגע על כל סוגיו, להעז לבקש מרחב למשאלות הגוף והנפש, להעז לשתף בחששות, פחדים ותשוקות מיניות. 

    מיניות בלב פתוח מעניק לקוראים כלים פשוטים והכרחיים, תרגילים חשובים לכל אחד ואחת, שמבקשים לשפר את חיי המין. באמצעות דוגמאות מחדר הטיפולים ועוגנים תיאורטיים מציעה מיכל ניר דרכים לעורר את הדופק המיני. הספר מלווה את הקוראים במרחבי האינטימיות המינית עם תחנות לעצירה, למחשבה, לחשיפת מערכת הדחפים, החששות והפנטזיות – כדי למצוא את הדרך לאינטימיות מיטבית ומיטיבה.

על המחברת - מיכל ניר

מיכל ניר היא עו"ס קלינית, מטפלת ומדריכה מוסמכת לטיפול זוגי, משפחתי ומיני, ופסיכותרפיה פסיכואנליטית. מרצה ומרכזת את המגמה לטיפול מיני באוניברסיטת בר אילן, בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום. 

לרכישת הספר - הוצאת מודן