תפריט נגישות

Psychoanalytic Diagnostic

  • הספר 'Psychoanalytic Diagnosis' זמין לקריאה בשפה האנגלית בלבד.

    מאז יציאתו לאור, המדריך הקליני 'אבחון פסיכואנליטי' זכה לתמיכה ולשבחים הצליח לענות על צורך מרכזי בתחום האבחון. ננסי מקוויליאמס הופכת את התיאוריה על האישיות והשלכותיה לנגישה ופרקטית עבור העוסקים בטיפול, בכל רמת ניסיון. היא מסבירה סוגי מאפיינים מרכזיים ומדגימה דרכים ספציפיות שבהם ההבנה של מבנה האישיות האינדיווידואלי של המטופל עשוי להשפיע על המיקוד של המטפל ועל סגנון התערבויותיו. בספר זה מוצעות הנחיות לצורך פיתוח פורמולציה אבחנתית, שיטתית אך גמישה, ולהשתמש בו בטיפול. הספר קל לקריאה ובמהלכו שזורים שלל הדגמות קליניות.

    המהדורה החדשה משקפת את התפתחותה המתמשכת של גישת המחברת במשך כמעט שני עשורים; משלבת התקדמות חשובה בתיאוריית ההתקשרות, מדעי המוח וחקר הטראומה; וכוללת סיקור של הגישה ההתייחסותית העכשווית בפסיכואנליזה.

על המחברת - ננסי מקוויליאמס

ד״ר (Phd) ננסי מקוויליאמס היא פסיכותרפיסטית ותיאורטיקנית, חברה באיגוד המקצועי לפסיכולוגיה באמריקה (ABPP). היא מלמדת תואר שני ובעלת קליניקה פרטית בניו ג׳רזי. מבין ספריה הנוספים בתחום הדיאגנוסטיקה הפסיכואנליטית: 'Psychoanalytic Case Formulation' ו-'Psychodynamic Diagnostic Manual (PDM-2).

לקריאת סקירת פרק מתוך הספר

לרכישת הספר - הוצאת Guildford