תפריט נגישות

Advances in Online Therapy

  • הספר התקדמויות בטיפול מקוון זמין בשפה האנגלית בלבד. לפניכם תרגום לא רשמי של תקציר הספר.

    התקדמויות בטיפול מקוון הוא הספר המייצג והשלם להתערבויות פסיכולוגיות מקוונות. הספר מתייחס אל התנסויות ומחקרים בטיפול מקוון ומצעיד אותם צעד נוסף קדימה על ידי יישומם בטיפול בעולם אשר לאחר המגפה.

    ספר זה מתייחס לכל הגישות והאסכולות של פסיכותרפיה פרטנית, זוגית ומשפחתית הרווחים בשדה הטיפולי בימינו, וחוקר כיצד להתאים כל אחד מהם לטיפול מקוון. הקורא ייחשף אל אתגרים ומכשולים עיקריים הייחודיים עבור כל גישה טיפולית, וכן יחקור כיצד מומחים מובילים של גישות אלו מתגברים עליהם. הספר מציע אוסף ייחודי יחסית של הגישות הטיפוליות הנהוגות ביותר. בנוסף, הקורא יחקור סוגיות ספציפיות אליהן צריך להיות מודע כל מי שפוגש מטופלים באופן מקוון – למשל, מי מתאים לטיפול מקוון ומי לא, איך להתגבר על התנגדות לפגישות מקוונות, כיצד לבנות ברית טיפולית מקוונת, הגברת נוכחות מקוונת ועוד. הספר מפתח ומרחיב רעיונות ותחומים אשר נבחנו על ידי המחברים בספרם הקודם, תיאוריה ופרקטיקה בטיפול אונליין.

    מטרתו של הספר, התקדמויות בטיפול מקוון, הוא לעזור לאנשי מקצוע ובוגרי תואר שני בבריאות הנפש לחקור ולהרחיב באופן אחראי ״אזור נוחות מקוון״ משלהם.

על העורכים

ד״ר חיים וינברג (PhD) הוא פסיכולוג קליני, אנליטיקאי קבוצתי ופסיכותרפיסט קבוצתי מוסמך בקליפורניה, ארה״ב.

ד״ר ארנון רולניק (PhD) הוא פסיכולוג קליני מוסמך, בעל עניין מיוחד בשימוש של טכנולוגיות בפסיכותרפיה, בתל-אביב, ישראל.

אדם לייטון הוא הוא מטפל liCBT / ACT, מנחה קבוצתי, מנחה טיפול בטבע (wilderness adventure therapy), ומרצה במרכז האקדמי רופין, ישראל.

לקריאת סקירה ופרק מתוך הספר

לרכישת הספר באמאזון