תפריט נגישות

פנטזיית האורגזמה

  • "פנטזיית האורגזמה" היא הדמיון המיני המגרה ביותר שלנו. ספר זה מציג שני חוקי טבע חדשים של התנהגות אנושית הנובעים מתופעת ה"החתמה" או ה"הטבעה" של פנטזיית האורגזמה:

    1. התוכן של פנטזיית האורגזמה יכול להשתנות אולם לא אופי היחסים בין הדמויות. אלה מוחתמים בנו בתקופה קריטית בינקותנו כתוצאה מהקשר עם הורינו ואינם ניתנים עוד לשינוי.
    2. היחסים בין הדמויות הנחשפים בפנטזיית האורגזמה האישית מעצבים חלק חשוב ביחסינו הרגשיים עם הסובבים אותנו לכל אורך חיינו – טביעת הנפש שלנו בזולת.

    שבירת מחסום הבושה המתבטאת בהיכרות עם פנטזיית האורגזמה שלנו והיכולת לשחק בה בחופשיות בחדר המיטות יכולות לשפר את חיי המין שלנו במידה ניכרת. אולם חשיבותה של פנטזיה זו חורגת הרבה מעבר להקשרה המיני. למעשה, זוהי פנטזיה של אהבה – כפי שנראה לאורך הספר – המעודדת מודעות וקבלה עצמית וכן הבנה עמוקה של האחר וקבלתו.
    "תיאוריית פנטזיית האורגזמה" היא תיאוריית אישיות יישומית הגורסת שהאישיות מורכבת משלושה רבדים של חשיבה – חלומות, פנטזיית האורגזמה וחשיבה מודעת. רבדים אלה והמשחק ביניהם מוצגים באמצעות מטופלים שונים ובכך הם ממחישים את אישיותם והתנהגותם ומעניקים לקורא כלים רבי-עוצמה לשיפור חיי המין והקשרים הבין-אישיים.

על המחבר - ד"ר עפר גרוזברד

ד״ר עפר גרוזברד הוא פסיכולוג קליני שכתב רומנים וספרי עיון שתורגמו לשפות שונות וזכו לפרסים. 

מבין ספריו:
הערבי שבלב. תל-אביב: תמוז. 2000. ספר השנה של אגודת הסופרים.
מנחם בגין – דיוקנו של מנהיג, ביוגרפיה. תל-אביב: רסלינג. 2006. זוכה פרס המחקר של המרכז למורשת מנחם בגין.
• הקוראן לחינוך הילד. אוניברסיטת בן גוריון. 2008. ייצג את ישראל בוועידת הנשיא.

לרכישת הספר - הוצאה עצמית