תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

שמי עפרה שלו ואני מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית וכן חוקרת ומרצה באקדמיה. אני מוסמכת האגודה הישראלית לטיפול בזוג ובמשפחה, מדריכה מתמחים בטיפול משפחתי ומרצה בביה״ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן בתחום הטיפול הזוגי.

אני מאמינה כי טיפול הוא מסע. וכמו במסע, הרגע בו יוצאים לדרך מלווה בתקוות וציפיות אך גם בחששות ותהיות לגבי אופי וטיב המסע. במפגש הטיפולי אני מאפשרת להתלבט, לחשוש ולבטא כל רגש או מחשבה. לתהליך הטיפולי יש מטרה וכיוון ברור אותם אנו מגלים יחד. אני מאמינה בעבודה מעמיקה וממוקדת המובילה לשינוי אמיתי הן במציאות הרגשית והן במציאות היומיומית.

השכלה אקדמאית והכשרה

מומחית בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי. בעלת תואר שלישי בעבודה סוציאלית (PhD). עוסקת שנים רבות במחקר ובהוראה אקדמית, זאת במקביל לעבודתי בקליניקה כמטפלת ומדריכה. מרצה בביה״ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן בתכניות הלימודים לתואר ראשון ולתואר שני.

תעודות:

מטפלת משפחתית מוסמכת

תואר ראשון בעבודה סוציאלית

תואר שני בעבודה סוציאלית

תואר דוקטור לפילוסופיה

ניסיון מקצועי

אני עוסקת כ- 20 שנה בטיפול פרטני זוגי ומשפחתי במגוון קשיים, מעברים ומצבי חיים מאתגרים. במהלך השנים צברתי נסיון עשיר בעבודה פרטנית ובעבודה עם זוגות ומשפחות . טיפלתי גם בתחנות ציבוריות לטיפול זוגי ומשפחתי ובתחנות לבריאות הנפש. בנוסף עסקתי בתחום של הדרכת הורים וטיפול דיאדי במרכז מילמן לטיפול בילדים לקויי תקשורת בחיפה ובכרמיאל. כיום אני מרצה בחוג לע"ס בבר אילן. מטפלת ומדריכה בקליניקה פרטית.
פרטים נוספים עליי ועל נסיוני המקצועי תוכלו למצוא באתר.

מאמרים

חברות באגודות וארגונים

ד"ר עפרה שלו- טיפול זוגי משפחתי

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד