תפריט נגישות

אודות

בכל איש ואישה ישנה חכמה שהתגבשה ונוצרה מחוויות העבר. למרות הניסיון שצברנו, המסע קדימה יכול לכלול הרבה חוסר ודאות, בלבול וערפל. החזון שלי כמטפל הוא ללוות אותך במסע לעבר החופש שלך. לאפשר מסע משותף מהיסטוריה אישית מורכבת להווה ועתיד משוחררים, מספקים ומשמחים.
יחד נחקור את המעמקים שבעולמות הפנימיים, נגלה עוגנים וקרקע פנימית שלמה ויציבה שמאפשרות גילויי אמון מחודשים בחיים, צעד אחר צעד.
שמי מתן, מטפל בעזרת צילום. במרוצת השנים למדתי על בשרי איך מתעוררים לתחייה ממשבר. ראיתי במו עיניי את כוחה של התמיכה והמעטפת האנושית לטפח בי חמלה עצמית ופתיחות לעולם. במהלך השנים בהן הייתי מטופל בעצמי, החלטתי להעביר הלאה את המתנה שקיבלתי בעצמי בשעות שביליתי בחדר הטיפולים.

הוכשרתי בתואר שני באוניברסיטת חיפה בחוג לעבודה סוציאלית קלינית ולמדתי פוטותרפיה במכון שילוב. במקביל פתחתי מספר סדנאות של פוטותרפיה למכורים במרכז יום בחיפה, למשפחות של מתמודדי נפש בארגון מיל"ם (אנוש), והעברתי קבוצות צילום במרכז לבריאות הנפש ׳מזור׳ בעכו. את ההכשרה המעשית שלי בעבודה סוציאלית עשיתי בתחנה למניעת אלימות במשפחה בחוף הכרמל, בתחנה למניעת אלימות במשפחה ובטיפול בטראומה.

כל אלה הקנו לי כלים מקצועיים רבים לטפל בטראומה, באובדן ושכול, בהתמכרויות, בליווי וטיפול במטפלים עיקריים (מטפלים בבני משפחה או קרובים) ובאנשים שעברו משבר כמו גירושין, אלימות במשפחה, או כל משבר שהשאיר אותם מרוקנים מאנרגיות ועם פחות יכולת וכוחות מבעבר.

אני מאמין שאפשר לצמוח ממשבר. צמיחה פוסט טראומטית היא אפשרית ורצויה. העבר לא חייב לשלוט בנו, אפשר לכבד אותו, לזכור אותו ולהמשיך הלאה לחיים חדשים מלאי משמעות, תכלית והגשמה עצמית.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני - MSW - עבודה סוציאלית - מסלול קליני - אוניברסיטת חיפה.

קורס פוטותרפיה במכון שילוב (כפר תקווה).

תואר ראשון בצילום וחינוך במרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו חיפה.

קורס הכשרת מדריכים לנוער וצעירים של הרשות למלחמה בסמים.

ניסיון מקצועי

מטפל פרטני בהכשרה מעשית בתחנה למניעת אלימות במשפחה וטיפול בטראומה, חוף הכרמל

מנחה קבוצות טיפול בצילום במיל"ם, חיפה

מנחה קבוצות טיפול בצילום במרכז יום לטיפול בהתמכרויות, חיפה

מנחה קבוצות טיפול בצילום ביחידה להתמכרויות, קרית אתא

מנחה קבוצות טיפול בצילום במרכז הרפואי לבריאות הנפש, עכו

מנחה מעגלי גברים במרכז הטיפולי לילד ולמשפחה, חוף הכרמל

מדריך שיקומי במרכז הטיפולי להתמכרויות - מלכישוע

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד