תפריט נגישות
חיפוש
הילה פלד ממן

הילה פלד ממן

כתובת: קליניקה בכפר ורדים , נהריה
כתובת נוספת: כרמיאל
שפות: עברית, אנגלית
:צור קשר עם המטפל
חייג למטפל/ת
hilafclinic@gmail.com
שלח הודעה למטפל/ת

אודותי

אני מאמינה כי אדם פונה לטיפול מתוך רצון להיטיב עם עצמו וזולתו, ומחפש דרכים לעשות זאת. התהליך הטיפולי מסייע לזהות ולאתר את מוקדי הקושי, להבין את התהוותם ואופי פעולתם על דרך החיים ובהמשך לפעול מולם במטרה לחוש טוב יותר ביחס לעצמו ליחסים, וביחס לחברה.

הכלים הטיפוליים שלי הם תקשורת – פתוחה כנה וישירה. נגיעה במוקדי כאב, חרדה, דחפים, הנעה והנאה, כישורים ויכולות. פיתוח התבוננות מתוך עמדה של סקרנות ללא שיפוטיות או ביקורת.
אני מטפלת קשובה אך גם פעילה, הכלים נוגעים בנפש וחושבים רגש, גוף יחסים ומה שביניהם.

המפגש הטיפולי הינו מפגש ייחודי בין שני אנשים, שמטרתו להיטיב את המצב הרגשי, ההבנה, הידע, היכולת האישית של הפונה. אני פועלת מתוך אמונה חזקה באדם, בקשר האנושי וביכולת ההתפתחות הלמידה והשינוי מלידה ועד יום אחרון.

המקורות עליהם נשענת הבנתי הטיפולית, שייכים לעולם הטיפול הדינאמי בשילוב עם נגיעה באמנות, במוסיקה בסיפורות ובשירה. וזוהי, גם הדרך בה אני עובדת. מתוך אמונה במפגש בין אנשים, ומתוך הבנה כי המציאות עשירה ומרובה.

השכלה אקדמאית והכשרה

עו"ס קלינית, בעלת (MA) תואר שני מאוניברסיטת חיפה. 

בוגרת בית הספר להנחיית קבוצות באוניברסיטת תל אביב. 

בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה פסיכו-דינאמית בצפת.

התמחות נוספת בסטאז' ובלימודים מקצועיים בתחום הפרעות אכילה התמכרויות, DBT ועוד.

ניסיון מקצועי

מטפלת בנשים וגברים,  מתבגרים והוריהם במגוון של קשיים והתמודדויות חיים.  בטיפול אנו עוסקים בקשיים בתקשורת, יחסים, משברי חיים, התבגרות, דיכאון וחרדה, פגיעות מיניות , טראומה, הפרעות אכילה ועוד.

בעבודתי הציבורית - מרכזת את תחום הפרעות אכילה מבוגרים במרפאת בריאות הנפש בצפת, חברה בצוות ההקמה והטיפול בפגיעות מיניות, מנחת קבוצה טיפולית "קבוצת המשך" בה חברים מטופלים ומטופלות עם מגוון אבחנות. ובעיקר עוסקת בפסיכותרפיה בגישה דינאמית הנוגעת ליחסים וקשרים בין אישיים.

בתחילת דרכי בבריאות הנפש עבדתי כעו"ס ו-Case Manager במחלקה האישפוזית למבוגרים. 

עד שנת 2015 עבדתי בתחנה הטיפולית "קול הלב"  - טיפול במבוגרים, מתבגרים ובהוריהם. העבודה הטיפולית עסקה בהתמודדות עם מגוון מורכבויות נפשיות ורגשיות, יחסים משפחתיים מורכבים, משברי חיים, טיפול בטראומה ועוד. העבודה הטיפולית  בתחנה נעשתה מתוך גישה מערכתית- דינאמית הרואה את המטופל בסביבתו ובמשפחתו. בהתאם בטיפול במתבגרים הטיפול כלל גם התערבויות משפחתיות והדרכת הורים.

חברות באגודות וארגונים

האגודה לטיפול ולמחקר הפרעות אכילה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד