תפריט נגישות
ענבר שמאי קינן

ענבר שמאי קינן

כתובת: קרית אונו
כתובת נוספת: פתח תקווה
שפות: עברית

אודות

נעים מאד, שמי ענבר שמאי קינן ואני עובדת סוציאלית קלינית בוגרת תארים ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן ומנחת קבוצות. בנוסף, אני לומדת בתכנית הכשרה דו-שנתית לטיפול מיני ומתמחה בטיפול מיני.  

אני בעלת מעל 12 שנות ניסיון בטיפול, ומטפלת בקליניקה פרטית בקרית אונו בפסיכותרפיה דינמית בהתמודדויות עם מצבים רגשיים, קשיים בתחום האישי, קשיים ביצירת קשר אינטימי, בעיות במיניות וזהות מינית, דימוי עצמי, חוסר ערך, ריקנות, צמתים בחיים ומשברים.

במהלך חיינו, כמעט כל אחד מאיתנו חווה התמודדויות רגשיות סביב קושי, משבר, מצב חיים מאתגר או מצוקה נפשית. במקרים אלה יש חשיבות רבה לבחירת מטפלת מקצועית, מבינה ואמפתית, שתוכל לסייע לך להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים.

אני יודעת שההחלטה להתחיל טיפול מעלה חששות ושאלות – איך ארגיש במהלך הטיפול? לאן הטיפול יוביל אותי? האם המטפלת תבין אותי? האם יחול אצלי שינוי? 

חששות אלה לגיטימיים ומובנים כמו לפני כל יציאה למסע, ובעיקר כשהמסע הוא אישי ופנימי. ברור לי, שלעתים לא קל לצאת למסע, לא קל ללכת בו ובוודאי שלא קל לעבור תהליכי שינוי. אבל כמטפלת, אני מאמינה שכאשר הסביבה הטיפולית המקיפה אותך היא אמפתית ומעודדת התבוננות פנימית ייחודית, נפתחים בפניך כיוונים נוספים להסתכלות על ואל-תוך חייך, שיאפשרו לך להתמודד עם האתגרים וליצור שינוי ממשי.

אני מזמינה אותך, בהתרגשות ובציפייה, לצאת איתי יחד למסע משותף, ומאמינה כי במקום בטוח, וללא שיפוטיות מתאפשרים גדילה ושינויים אמיתיים ומרגשים.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד