תפריט נגישות
חיפוש
גילי אגר

גילי אגר

כתובת: ארלוזורוב 73, חולון
שפות: עברית

אודות

שמי גילי ואני פסיכולוגית קלינית מומחית המטפלת בקליניקה בחולון.

התחומים בהם אני מטפלת הם רחבים ומגוונים, ביניהם חרדות, הפרעות אכילה ואכילה רגשית, תגובת אבל לאובדן הריון, מצבי דיכאון, תחושת חוסר מימוש, קושי בגיבוש זהות, מורכבות ביחסים בינאישיים וזוגיים, ועוד.

בטיפוליי, אני משלבת בין גישה דינאמית קלאסית לבין כלים קוגניטיביים-התנהגותיים, והכל תוך חשיבה ויצירה משותפת עם המטופל.

את הטיפול בהפרעות אכילה ובתגובת האבל לאובדן הריון אני חוקרת, מנסה להביא לתודעת הציבור וכן מנהלת מספר פורומים בנושאים אלה .

בנוסף לטיפול הפרטני בהפרעות אכילה ואכילה רגשית, אני מקיימת קבוצות טיפוליות בנושאים אלה, וכן קבוצות הדרכה להורים של המתמודדים.

כמו כן, אני מעניקה טיפול פסיכולוגי באמצעות שיחת וידיאו על גבי הרשת (סקייפ), לישראלים החיים בחו"ל ולאנשים בעלי מוגבלות ביציאה מן הבית (לדוגמא נשים בשמירת הריון).

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני (בהצטיינות) בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית, ופרקטיקום במרפאה
הפסיכיאטרית של ביה"ח הדסה עין כרם.

לימודים בתכנית הבין תחומית לתלמידים מצטיינים באוניברסיטת ת"א, לימודים משולבים בפקולטות לפסיכולוגיה, מדעי המחשב, ביולוגיה, רפואה ואמנות.

ניסיון מקצועי

שנת התמחות בפסיכולוגיה קלינית במחלקת נוער סגורה בביה"ח פסיכיאטרי נס-ציונה.

ארבע שנות התמחות בפסיכולוגיה קלינית במרפאה הפסיכיאטרית של ביה"ח הדסה עין כרם.

מרצה לפסיכולוגיה במספר מכללות, בחוג ללימודי רכיבה טיפולית על סוסים, הידרותרפיה, נטורופתיה וקורס דולות בנושאי פסיכולוגיה ופסיכופתולוגיה וכן מעבירה הדכות פרטניות וקבוצתיות לסטודנטים.

מנהלת פורום "הפרעות אכילה ואכילה רגשית" ופורום "אובדן הריון- תמיכה וליווי" בפורטל "דוקטורס", יועצת מקצועית בפורום "אובדן הריון- תמיכה" בפורטל "תפוז".

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד