חיפוש

אודותי

שמי סיון ואני פסיכותרפיסטית למבוגרים ובוגרים צעירים. מציעה טיפול נפשי בגישה פסיכודינמית עכשווית המעוגנת בניסיון קליני עשיר וידע מקצועי מעמיק, תוך התאמה לצרכים ולייחודיות של כל פונה. כל זאת באווירה תומכת ומוגנת אך גם מאתגרת ומעודדת צמיחה ושינוי, בדגש על קשר טיפולי ישיר ופתוח.

אני בעלת ניסיון רב בעבודה עם אנשים במגוון מצבי חיים, כגון התלבטויות וקונפליקטים, קשיי תפקוד וקשיים במערכות יחסים ובקשרים אינטימיים, קושי בגיבוש זהות, התמודדות עם דיכאון וחרדה, טראומות, משברים ואובדן ועוד.

עובדת לא מעט גם עם אנשים שמתפקדים היטב בעבודה ובמשפחה ועם זאת משהו מציק להם או חסר להם – תחושה של חוסר סיפוק, חוסר שקט פנימי, תהיות ובלבול סביב זהות ודימוי עצמי, תשוקה למשהו נוסף, לחיים בעלי משמעות, למימוש עצמי ועוד.

בעלת ניסיון בעבודה עם סטודנטים ואנשים צעירים המתמודדים עם אתגרים הקשורים לתחילת חייהם כבוגרים, כמו יציאה מבית ההורים ובניית זהות נפרדת, תהיות לגבי כיוון מקצועי והתלבטויות בנוגע לזוגיות.

מציעה טיפול מוזל לסטודנטים ומטפלים בתחילת דרכם.

השכלה אקדמאית והכשרה

בעלת הכשרה מעמיקה בטיפול פסיכודינמי, בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית מסלול תלת-שנתי-אוניברסיטת תל אביב, משתלמת כיום בתוכנית תלת-שנתית למתקדמים במרכז ויניקוט.

MSW אוניברסיטת חיפה, מגמה קלינית

BSW, אוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות)

BFA School of Visual Arts, N.Y.C

ניסיון מקצועי

אני עובדת כפסיכותרפיסטית בקליניקה פרטית ובעמותת "עמך", עם צעירים, מבוגרים, וגיל הזהב.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד