תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

שמי ענת הוד - עוסקת בטיפול זוגי, משפחתי ואישי והדרכת הורים, בקליניקה פרטית בתל אביב ובזכרון יעקב, למעלה מ-14 שנה.

כמטפלת חשוב לי לתת לזוגות כלים לתקשורת מכבדת, פתוחה ומחברת ולאפשר לבני האדם לעשות שינוי באותם מקומות בהם הם מרגישים תקועים, מעוכבים, לא מאושרים. בנוסף אני אוהבת מאד לעבוד יחד עם משפחות - ילדים, נוער, הורים ומה שביניהם, אם זה בטיפול משפחתי או הדרכת הורים.

אני מאמינה בטיפול קצר מועד ממוקד שינוי ועוזרת למטופלים שלי לעשות את הצעדים הראשונים לקראת השינוי המיוחל. ביחד, בשלבים, עם הכלים המתאימים ובצעד בטוח, ייווצר תהליך לקראת השינוי הרצוי.

"לפעמים הרוחות סערות ואירועים לא פשוטים עוברים עלינו, שינויים שנכפו עלינו ודברים שאינם בשליטתנו.. ביכולתנו לבחור כיצד להגיב, לחוות ולהסתכל על המצב, זה בידיים שלנו ובשליטתנו...."

בהכשרתי:

מטפלת מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי, מתמחה ומטפלת באמצעות פסיכותרפיה ממוקדת שינוי, קיצרת מועד. בעלת תואר MA בייעוץ חינוכי, מורה לחינוך מיוחד, מדריכת סופרוויז'ן בשפ"י.  

עבדתי במערכת החינוך 30 שנה. בראשית דרכי שימשתי כמורה לחינוך מיוחד, לאחר מכן כיועצת חינוכית ומחנכת גם בחינוך הרגיל. בהמשך לצבירת הידע, הניסיון וההסמכה התחלתי לטפל ולעזור למשפחות, לזוגות, ליחידים ולהורים.  

אשמח להקשיב, לסייע ולמצוא יחד אתכם את הדרך לשינוי ולשליטה במצב.

בהצלחה, ענת 

השכלה אקדמאית והכשרה

מטפלת זוגית, משפחתית ואישית - מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי.

פסיכותרפיה ממוקדת שינוי קצרת מועד, מכון שינוי.

תואר שני , MA בייעוץ חינוכי.

בוגרת קורס הדרכת סופרוויז'ן ליועצות.

מורה לחינוך מיוחד.

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון מקצועי עשיר בעבודה עם בני נוער -קשיי גיל ההתבגרות,השתלבות חברתית, הפרעות אכילה, בעיות קשב וריכוז, שיפור הבטחון העצמי וכדומה.

עבודה רבת שנים עם זוגות - בדגש על תקשורת מכבדת, הקשבה, פתרון קונפליקטים, מרחב בזוגיות, כניסת תינוק חדש למשפחה, קשיי גיל המעבר ועוד....

טיפול אישי - טיפול בבעיות של חוסר בטחון, קשיי הסתגלות חברתית, עזרה בפיתוח אמונה במסוגלות האישית, מיגור חרדות, קשיים בין דוריים ועוד...

חברות באגודות וארגונים

טיפול זוגי

הדרכה מקצועית

מתמחה בהדרכה הורית - הצבת גבולות, סמכות ההורית, בניית קשר הורים ילדים בצורה מיטבית המכבדת את שני הצדדים, כיצד להתנהל עם ילד בעל קשיי למידה ו/או לקויות למידה.

הדרכת יועצות - בראשית דרכן במסגרת הדרכות סופרוויז'ן מקצועית.

הנחיית קבוצות - חדרי מורים, יועצות בראשית דרכן, הנחייה למורים בראשית דרכן במסגרת אקדמית (מכללת גורדון, חיפה).

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד