תפריט נגישות
אתי בנבינסטי

אתי בנבינסטי

כתובת: כפר סבא
כתובת נוספת: רמת גן
שפות: עברית, אנגלית, ספרדית
:מקצועות
מאמנת
:צור קשר עם המטפל
חייג למטפל/ת
etty7708@gmail.com
שלח הודעה למטפל/ת

אודות

שמי אתי בנבינסטי בעלת 30 שנות ניסיון, ואני מטפלת על פי אסכולת הפסיכולוגיה ההוליסטית - המתייחסת לאדם כיחידה הוליסטית אחת שלמה המשלבת גוף, נפש ותודעה. גישת הפסיכולוגיה המשלימה אינה שמה את הפוקוס על חולי או על בריאות אלא מתייחסת לאדם כשלם על כוחותיו וקשייו כאחד והיא מקנה למטופל כלים המאפשרים לו למצוא את הפתרון בעצמו ובכך מחזקת אותו.
כאשת מקצוע וותיקה נוכחתי לגלות דרך המטופלים שלי, שלא תמיד די בכלים שמספקות לנו שיטות הטיפול הפסיכולוגיות הקונבנציונאליות. במהלך השנים הוספתי לשיטת הטיפול שלי, כלים רבים ומותאמים אישית מעולם הרפואה המשלימה ובכך הופך הטיפול באמצעות גישת הפסיכולוגיה המשלימה להיות סינרגיה של גוף, נפש ותודעה.
שילוב אוסף הכלים מהפסיכולוגיה הקלאסית והרפואה המשלימה, עוזר לי להגיע לדיוק מרבי והגברת אפקטיביות התהליך עבור כל מטופל ומאפשר להשיג תוצאות מרשימות בטיפול ממוקד המקצר את משך הטיפול באופן משמעותי ויוצר אצל המטופל שינוי פנימי עמוק לטווח ארוך.
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע מרתק של גילוי עצמי ושל שינוי דפוסי התנהגות בדרך להצלחה האישית שלכם, בכל תחום רצוי.

אני מתאימה את השיטות לאדם ולא להיפך ומאמינה שכדי לפתור את הבעייה צריך לזהות את הסיבות להיווצרותה ואז להציע את הפתרון המתאים, הכל תוך שאני מראה לכל אדם באשר הוא את האור, הקסם והייחוד שבו ומאפשרת לו לחוות את מלוא הפוטנציאל הגלום בו, ואותו הוא יכול להביא לכדי מימוש.
הטיפולים מתבצעים בקליניקה הפרטית של אתי בכפר סבא.

אשמח לספר לך יותר עלי ועל השיטה .

השכלה אקדמאית והכשרה

במקביל לשיטות הטיפול של הפסיכולוגיה הקונבנציונאליות, התמחיתי בשיטות המובילות בעולם הרפואה המשלימה כגון COACH PSYCHOLOGY - NLP, תטא הילינג, דמיון מודרך, גישת הגשטלט, , Reconnection,ביו-ארגונומיה ו- RECALL HEALING ועוד.

ניסיון מקצועי

נכון להיום אני עובדת בגישה כפסיכולוגית הוליסטית כאשר אני משלבת את הידע של האקדמיה וכל הגישות המשלימות הנוספות,
במהלך השנים, עבדה עם מטופלים מרחבי העולם ובישראל. דוברת עברית, אנגלית וספרדית.
במקביל לשיטות הטיפול של הפסיכולוגיה הקונבנציונאליות, התמחתה אתי בן נון, בשיטות המובילות בעולם הרפואה המשלימה כגון: - COACH PSYCHOLOGY - NLP, תטא הילינג, דמיון מודרך, גישת הגשטלט, , Reconnection,ביו-ארגונומיה ו- RECALL HEALING ועוד.
במשך שנים רבות הובילה אתי תהליכי שינוי אישיים וקבוצתיים כפסיכולוגית קלינית, ולמדה באופן שוטף, כלים חדשים מתחומים שונים במטרה ליצור את השינוי האפקטיבי ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר בצורת טיפול מותאמת אישית לכל מטופל.
"במהלך השנים בהם התוודעתי והתמחיתי בתחומים שונים ומגוונים של הרפואה המשלימה, מצאתי עולם מלא בשיטות אפקטיביות ביותר שיחד עם כלים טיפוליים קלאסיים, יוצרים את שיטת הפסיכולוגיה המשלימה המאפשרת לייצר שינוי מדהים תוך פרק זמן קצר ביותר עבור כל אחד. השילוב בין הכלים המגוונים שרכשתי לבין השיטות הטיפוליות המסורתיות של הפסיכולוגיה יאפשר למטופלי להגיע להישגים מרשימים ביותר בשינוי דפוסי התנהגות מעכבים ומכשילים, וסייע בידם למצוא את נקודות העוצמה והחוזקה הטמונות בהם בקלות ולעשות בהם שימוש אפקטיבי ליצירת הצלחה."
אתי בן נון, מקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית שלה בכפר סבא וברמת גן.

חברות באגודות וארגונים

מאמנת רשומה בלשכת המאמנים הישראלית

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד