תפריט נגישות
חיפוש

אודותי

שמי דפנה רוזנבליט, פסיכותרפיסטית מוסמכת. עובדת בתחנה לבריאות הנפש בירושלים וכן בקליניקה פרטית.

עבודתי אני פוגשת אנשים עם מגוון רחב של קשיים ומצוקות, ועוסקת רבות במשברים, בטיפול לאחר משבר פסיכוטי, שיקום, טיפול בחרדות בדכאון ובטראומות, וכמובן טיפול נפשי לכל מי שרוצה להרגיש טוב יותר.

אני עובדת עם מבוגרים צעירים, מבוגרים ויש לי נסיון רב עם קשישים והמטפלים בהם.

השכלה אקדמאית והכשרה

אני בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים, עם התמחות בטראומה.

כמו כן למדתי תכנית בפסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בירושלים.

מעבר לכך אני שותפה בסמינרים שונים והדרכות רבות בתחום בריאות הנפש בכלל והטיפול הפסיכותרפויטי בפרט, כולל הדרכות יעודיות בתחומים של משבר, שיקום לאחר משבר פסיכוטי, פסיכותרפיה ועוד.

ניסיון מקצועי

במסגרת עבודתי בתחנה לבריאות הנפש בירושלים אני עובדת עם אוכלוסיות מכל מגוון הקשת של בריאות הנפש. החל מחולים הזקוקים למעקב פסיכיאטרי וסוציאלי, דרך מתמודדים בתהליכי שיקום, אנשים לאחר משברים כאלה ואחרים, אנשים שעברו טראומות, כאלה הסובלים מחרדות או מדכאון, ועוד ועוד. אני מטפלת גם בבני משפחה של מתמודדים ומסייעת להם בתהליך ההכרה והקבלה.

הן בתחנה הציבורית והן בקליניקה הפרטית אני מטפלת באנשים שמעוניינים לעבור פסיכותרפיה מעמיקה, כך שיוכלו להתבונן על חייהם בצורה טובה ומיטיבה ובכל לשפר את איכות חייהם.

במהלך עבודתי עבדתי שנים רבות בעמותות או חברות העובדות עם קשישים כך שצברתי נסיון רב גם בתחום זה, הן בטיפול בקשישים עצמם והן בבני המשפחה המטפלים בהם על כל המשתמע מכך.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד