תפריט נגישות
חיפוש

אודות

שמי מבל אפרת, עוסקת בפסיכותרפיה וטיפול זוגי למעלה מ- 25 שנה.

החיים שלנו מורכבים. יש בהם מיליוני רגעים מאושרים, שמחה, תקווה, רגשות חיוביים של סיפוק ונחת. ויש בחיים שלנו גם מיליוני רגעים מאתגרים, מביכים, עצובים, לעתים קשים ולעתים בלתי נסבלים.

ישנם מצבים בהם אנחנו מרגישים חסרי אונים בזוגיות, במשפחה, במקום העבודה או בין חברים. במקרים אלה טיפול נפשי פסיכותרפי יכול להיות המענה המתאים בשבילך.

הנני מומחית בטיפול נפשי בשיטה הקלטית. מדריכה, מטפלת זוגית, מטפלת בשיטת אימגו, מטפלת משפחתית, מגשרת ומומחית בבריאות הנפש.

השכלה אקדמאית והכשרה

למבל תואר בפסיכותרפיה מטעם ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א וכן תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. מומחית בבריאות הנפש, מטפלת זוגית, מטפלת משפחתית ומגשרת.

ניסיון מקצועי

ניסיון רב בהדרכה ויעוץ לאנשי מקצוע בתחום הטיפול הרגשי ובניהול צוותים רב מקצועיים.

לאורך השנים, בעבודתה הציבורית כמו בקליניקה הפרטית, פיתחה מבל יכולת מקצועית לבצע התאמה של הטיפול לצרכיו של כל פונה - החל מהתערבויות קצרות וממוקדות ועד לטיפול דינמי מעמיק. 

אני יודעת שהחיים מעמידים אותנו לפעמים מול מצבים קשים, לעיתים בלתי אפשריים מבחינה סובייקטיבית... אנו מרגישים חסרי אונים, מבולבלים והצורך שלנו בתמיכה ויעוץ גובר. במקרים אלה אשמח לסייע, לייעץ ולטפל כדי להקל עליכם להגיע לחיים מלאים ומספקים.

אני מאמינה שגישה אמפטית ומכילה, מאפשרת עבודה מעמיקה ויעילה, וזאת תוך שמירה על סודיות מוחלטת.

שפת הטיפול שלי: עברית וספרדית.

מאמרים

מוזמנים לקרוא את המאמרים שכתבתי בקישורים: 

www.mabelf.co.il/articles

www.articles.co.il/author/43979

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד