תפריט נגישות

אודות

אני מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, עובדת סוציאלית. במהלך השנים עבדתי במספר תחנות לטיפול משפחתי וזוגי, אני רואה כמה דפוסי תקשורת הינם משמעותיים וכמה למידה של דפוסים חדשים יכולה לסייע בשיפור הקשר בתוך המערכת הזוגית והמשפחתית.

חלק גדול מניסיוני הוא בעבודה במצבי משבר - בשל מצב נפשי, התמכרות, פוסט טראומה, אני רואה כמה חשובה תמיכה של בני משפחה כשבן משפחה נקלע למשבר, כמה חשובה תמיכה נכונה והיכרות עם המצב.

אני מלווה משפחות ובני זוג במסעות להיכרות עם מורכבויות וקשיים ורואה כמה הבנה הדדית והקשבה מסייעות ביציאה ממצבים קשים. אשמח להפגש ולסייע. מקבלת בקליניקה במרכז "חיבורים" בתל אביב ובקליניקה שלי בכרכור.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בפסיכולוגיה תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת

ניסיון מקצועי

אני בעלת ניסיון רב בטיפול וליווי משפחות במשבר. משפחות המתמודדות עם התמכרות של בן או בן זוג, משפחות שמתמודדות עם הפרעה נפשית של אחד מבני המשפחה, גילוי המחלה או ההפרעה, הבנת המצב ובחינת האפשרויות העומדות בפניהן לטיפול או שיקום.

כמו כן, בעלת ניסיון בטיפול זוגי עם זוגות במשבר ובהדרכת הורים סביב קושי או משבר של ילדם. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, מוסמכת מטעם האגודה לטיפול משפחתי וזוגי.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד