תפריט נגישות

אודות

פסיכולוגית קלינית. בעלת ניסיון טיפולי רב שנים ועשיר במגוון רחב של תחומים. מטפלת בילדים, נוער ובמבוגרים ועוסקת גם בהדרכת הורים. כמו כן אני מדריכה אנשי מקצוע בטיפול ובאבחון.

בעברי, עבדתי שנים רבות במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב כפסיכולוגית אחראית וכמדריכה ועסקתי בטיפול באנשים שסבלו מהפרעות קשות ועמוקות ובאנשים שחוו מצבי משבר חריפים בחייהם. 

לאורך שנות עבודתי, פגשתי קשת רחבה של מטופלים מכל טווח הגילאים. החל מאנשים שפנו לטיפול בשל קשיים ממוקדים, צמתים בחיים או מצבי משבר וכלה באנשים שסבלו מהפרעות קשות, ממושכות ועמוקות. אני מאמינה שהידע והניסיון הרחבים והמגוונים שלי, יכולים להעשיר את המפגש ביננו ולאפשר התבוננות, העמקה והבנה של רבדים שונים ועמוקים של הנפש. דעתי היא שמפגש אמיץ וכנה עם מוקדים קונפליקטואלים ולא פתורים בטיפול, יכול לאפשר שינוי, תנועה והתפתחות נפשית.

מניסיוני, המסגרת והקשר הטיפולי מספקים מרחב להתבוננות מעמיקה על מוקדי תקיעות וקושי. הבנתם ועיבודם בתוך הקשר הטיפולי יכולים להוות מנוף לשינוי ולצמיחה.

השכלה אקדמאית והכשרה

מתמחה בחברה הפסיכואנליטית.

בוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (הלפב"א).

הסמכה להדרכה בטיפול ובאבחון במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב.

התמחות במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב.

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית (בהצטיינות).

בוגרת התוכנית למצטיינים של מדעי הרוח והחברה ותואר ראשון במדעי התנהגות באוניברסיטת בן גוריון.

הלית קאנץ ברנר פסיכולוגית קלינית

ניסיון מקצועי

אני מטפלת לאורך שנים בילדים, במתבגרים ובמבוגרים הסובלים מקשת רחבה של קשיים ועוסקת גם באבחונים ובהדרכת הורים. כמו כן, יכולה להציע אנליזות במחיר מוזל. 

בנוסף לעבודתי הטיפולית, יש לי ניסיון גם בהדרכת אנשי מקצוע בפסיכותרפיה. ניסיוני כולל הנחייה של סמינרים קלינים ותאורטים במסגרות שונות ובהדרכה לאנשי מקצוע במספר בתי ספר לפסיכותרפיה.

חברות באגודות וארגונים

הדרכה מקצועית

מדריכה מוסמכת באבחון וטיפול

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד