תפריט נגישות

אודות

פסיכולוגית קלינית. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. מדריכה בטיפול ובאבחון. בעלת ניסיון רב בטיפול ובהדרכה בגישה הפסיכואנליטית. מספקת שירותים פסיכולוגים בתל אביב.

מטפלת בגישה פסיכואנליטית בילדים, נוער ומבוגרים בקליניקה פרטית בתל אביב. מתמחה בחברה הפסיכואנליטית ויכולה להציע אנליזות במחיר מוזל.

עוסקת בהדרכה ובהוראה במסגרת פרטית וציבורית.

בעבר,עבדתי שנים רבות במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב. ניסיוני כלל הן עבודה במחלקה אקוטית והן במרפאה אמבולטורית. כמו כן, עסקתי שם רבות בהדרכה ובהוראה.

אני מאמינה שהמסגרת והקשר הטיפולי מספקים מרחב להתבוננות מעמיקה על מוקדי תקיעות וקושי. הבנתם ועיבודם בתוך הקשר הטיפולי יכולים להוות מנוף לשינוי ולצמיחה.

השכלה אקדמאית והכשרה

  •  מתמחה בחברה הפסיכואנליטית.
  • בוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (הלפב"א).
  • הסמכה להדרכה בטיפול ובאבחון במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב.
  • התמחות במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב.
  • בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית (בהצטיינות).
  • בוגרת התוכנית למצטיינים של מדעי הרוח והחברה ותואר ראשון במדעי התנהגות באוניברסיטת בן גוריון.

הלית קאנץ ברנר פסיכולוגית קלינית

ניסיון מקצועי

לאורך שנות עבודתי, פגשתי קשת רחבה של מטופלים מכל טווח הגילאים. החל מאנשים שפנו לטיפול בשל קשיים ממוקדים, צמתים בחיים או מצבי משבר וכלה באנשים שסבלו מהפרעות קשות, ממושכות ועמוקות .

אני מטפלת בגישה הפסיכואנליטית  בילדים, במתבגרים ובמבוגרים ועוסקת בהדרכת הורים. כמו כן, יכולה להציע אנליזות במחיר מוזל. 

בנוסף לעבודתי הטיפולית, יש לי ניסיון גם בהדרכת אנשי מקצוע בפסיכותרפיה. ניסיוני כולל הנחייה של סמינרים קלינים ותאורטים במסגרות שונות ובהדרכה לאנשי מקצוע במספר בתי ספר לפסיכותרפיה.

אני מאמינה שהידע והניסיון הרחבים והמגוונים שלי, יכולים להעשיר את המפגש ביננו ולאפשר התבוננות, העמקה והבנה של רבדים שונים ועמוקים של הנפש. אני מאמינה שמפגש אמיץ וכנה עם מוקדים קונפליקטואלים ולא פתורים בטיפול, יכול לאפשר שינוי, תנועה והתפתחות נפשית.

חברות באגודות וארגונים

הדרכה מקצועית

מדריכה מוסמכת באבחון וטיפול

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד